Coris lex

Coris Lex działa na rynku ubezpieczeniowym od 2005 roku. Od kwietnia 2015 r. jest członkiem RIAD  (Rencontres Internationales des Assureurs Défense) – międzynarodowej organizacji, która zrzesza firmy, dostarczające usługi w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnej. Od początku firmą zarządza Maciej Dittmajer, radca prawny. 

Naszą pasją jest ubezpieczenie ochrony prawnej, które na świecie zajmuje bardzo wysoką pozycję wśród produktów ubezpieczeniowych. Dążymy, by było równie popularne w Polsce. Jesteśmy prekursorami w kraju, działając w tej dziedzinie na zasadach outsourcingu. Jesteśmy liderem polskiej branży likwidacji szkód z ubezpieczeń ochrony prawnej i assistance prawnego. Zapewniamy szeroki zakres usług i kompleksową obsługę podmiotów rynku ubezpieczeniowego, szczególnie ubezpieczycieli, brokerów, spółek zajmujących się likwidacją szkód i obsługą assistance. Współpracujemy ze znanymi i doświadczonymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki naszemu doświadczeniu ubezpieczyciele wprowadzają na rynek nowe produkty ochrony prawnej sprawnie i z sukcesem.

Nasza dewiza: satysfakcja każdego klienta.

Popularyzujemy ochronę prawną na co dzień, gdy w ramach realizacji umów obsługujemy klientów. Naszym sprawdzonym narzędziem do obsługi jest Telefoniczna Asysta Prawna, czyli mówiąc najprościej, prawnik on-line.

Z naszych usług korzysta około 2 mln ubezpieczonych.

Przed podjęciem współpracy z firmą ubezpieczeniową produkt z dziedziny ochrony prawnej szyjemy na miarę jej oczekiwań. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, charakteryzuje nas szybkość reakcji, innowacyjność, elastyczność i wysoka jakość...